Sajnos nem sikerült legyőzni a Nagybajom csapatát ma Marcaliban a Sport utcai pályán. Marcali VFC – Nagybajomi AC 2:5 (1:3)

ifj. Kőrösi András:

„Egy félidőnyi előnyt adtunk a vendégeknek, amit könyörtelenül ki is használtak. A második félidőben 2:3-as állásnál mindent egy lapra feltéve támadtunk, kapufát lőttünk, de csak nem akart összejönni legalább az egyenlítés. A kitámadásnak az lett az eredménye, hogy hátul szellősebb lett a védekezésünk, ennek következményeképp kaptunk két gólt.

Az idényben többször okoztunk örömet a szurkolóinknak, akik most is szép számmal kijöttek a meccsre, köszönet érte!. Sajnos ma nem nekik, hanem a saját ellendrukkereinknek, pro licenszes szakértőinknek szereztünk egy jó délutánt-estét, remélem élvezték.” Tovább!