Szombaton , 17:00-kor Kadarkútra látogatunk a Magyar Kupa 4. fordulójában  .

📷 :Zsuzsanna Nagy 🫶🏻 ... See MoreSee Less

📷 :Zsuzsanna Nagy 🫶🏻Image attachmentImage attachment+Image attachment

Gratulálok! A legjobbak!

4 days ago
Marcali VFC

⚽️VÉGET ÉRT A MEGYE I-ES BAJNOKSÁG

Szombaton lejátszották a somogyi első osztály utolsó játéknapját is, így végeredményt hirdethetünk. Egy fordulat maradt még a legvégére is: a Toponár 2-1-es győzelmet aratott Balatonlellén, így mivel a Kadarkút hozta a kötelezőt a hamar emberhátrányba kerülő Segesd vendégeként, így Pintér Gergő csapata odaért a dobogóra, és az egy büntetőpont ellenére is bronzérmet szerzett. Gratulálunk!

Tét nélküli, de mégiscsak presztízsértékű rangadót vívott egymással a biztosan második Nagybajom és a biztosan bajnok Nagyatád, de Papp Zoltán alakulata ezúttal is könyörtelennek bizonyult: 2-0-ra győzött a rivális pályáján, így 13 pontos előnnyel zárta a szezont. A Nagyatád tavasszal mind a 14 mérkőzését (hiszen egyet még november végére előrehoztak a második „félidőből”) megnyerte, ami elképesztő teljesítmény, ráadásul a 14 találkozó alatt összesen 4 gólt kapott, és 69-4-es gólkülönbséggel hozta le a téli felkészülés utáni időszakot. Nem mellesleg október 21-e, a Kadarkút elleni hazai vereség óta nem hibázott, vagyis sorozatban 19 győzelemmel zárta a szezont.

Le a kalappal a Bajom előtt is, amely nagyon stabil és kiegyensúlyozott idényt zárt: 30 meccsből 22-t nyert, nem voltak nagy hullámvölgyei, ennek köszönhetően tudta „lerázni magáról” az üldözőit és tudta bebiztosítani a jól megérdemelt második helyét. Horváth Péter irányításával végig ott mozogtak a top háromban, tavasszal megnyerték a Balatonlelle és a Kadarkút elleni kulcsmeccseket is, és csak négyszer hibáztak: a Nagyatád és a Marcali ellen maradtak alul, valamint Toponáron és Somogysárdon játszottak döntetlent.

Az őszt még holtversenyes elsőként záró Lellének így maradt a negyedik hely, a tavaszi 14 mérkőzés során hét győzelem, két döntetlen és öt vereség született, ezzel lemaradtak a dobogóról Kenéz Szabolcs tanítványai.

Az ötödik-hetedik helyen végig éles csatát vívott egymással a Marcali, a Toponár és a Somogysárd, végül ebben a sorrendben végeztek.

A mezőny második felének élén a Csurgó zárt: a nyolcadik hely szép teljesítmény ebben a mezőnyben, csak a Somogysárdhoz képest meglévő 12 pontos hátrány jelzi, hogy itt volt némi szakadék a tabellán. Pozitív gólkülönbséggel finiselt a Balatoni Vasas, befért a top tízbe a Juta, az utolsó fordulóban előzte meg a Balatonkeresztúrt és a Kaposfüredet is a Barcs, az alsóházban pedig a Tab, az Öreglak és sereghajtóként a kilenc pontot szerző Segesd fejezte be az idényt.

Innen jön majd a folytatás, az osztály pedig várhatóan megerősödik a Megye II-es bajnok Kaposmérővel!

Gól: Szabó D., Bebics (80.-öngól)

Balatoni Vasas – Balatonkeresztúr 3-1 (2-1)

A mai nappal véget ért a 2023/24-es bajnokság ! ⚽️⚽️

Győzelemmel zártuk a szezont , így bebiztosítottuk az 5. helyünket a tabellán ❤️!
Köszönjük edzőinknek a munkájukat : Bőzsöny János , Norbert Páli 🙏🏻
Köszönjük a vezetőségnek , köszönjük Nektek Szurkolóknak az egész szezon alatti bíztatast !!
Köszönjük a Csapatnak , hogy minden hétvégén küzdöttetek a Csapatért , egymásért !!
Külön gratuláció Tomi Bradics-nak hiszen 36 találatával ismét Ő lett a bajnokság gólkirálya !! 👏⚽️🫅
Dorina Bradics-csal köszönjük a figyelmeteket , ígérjük jövőre is próbálunk Titeket friss tartalmakkal ellátni a Csapattal kapcsolatban itt Facebookon oldalunkon 📽️📷 🫶🏻!
A munka még nem áll meg , jövő héten Kadarkútra látogatunk , MOL magyar kupába való továbbjutásért !