A  Balatonkeresztúr-Balatonmáriafürdő KSK  (u21) volt a Marcali VFC (U21) ellenfele a Somogy megyei Labdarúgó Bajnokság I. osztályának utolsó fordulójában.

Az U21 –es csapatunk a negyedik helyen várta a záró fordulót, egy ponttal elmaradva a Fonyód mögött. A vendégeink az 5. helyen álltak négy ponttal lemaradva (56-52) tehát nem érhettek be minket. A Fonyód otthon játszott és győzött a Boglár ellen (4-1). Maradt a negyedik hely.

A mérkőzés egy változatos hullámtó színvonalú játékot hozott. Megérdemelten nyert a csapatunk.  Az értékelést majd a szakemberekre bízom, de véleményem szerint reális célkitűzésünk volt a dobogó. Gratulálok fiúk, gratulálok a felkészítő: ifj. Kiss Lajosnak is.  Tovább!