📷 : Dorina Bradics 🫶🏻 ... See MoreSee Less

📷 : Dorina Bradics 🫶🏻Image attachmentImage attachment+Image attachment
2 days ago
Marcali VFC

Nehéz hetek vannak mögöttünk , nagyon sok játékosunkat kellett nélkülöznünk sérülés vagy eltiltás miatt , így most nagyon kellett a Csapatnak a múlt heti győzelem és a nagyon fontos 3 pont 🙏🏻
Reméljük most megtörik a jég és indulhat a pontvadászat ⚽️💪
Ezen a héten a 12. fordulója következik a bajnokságnak ahol a Tabi VSC vendégei leszünk ! A mérkőzés vasárnap 14:00-kor kezdődik a tabi sportpályán .🏟️
Várjuk minél több Szurkolónkat a helyszínre , biztassuk a Fiúkat minél többen !!
Aki nem tud jelen lennni , figyelje az oldalunkat , írni fogom az eseményeket !
Mindent bele Fiúk , HAJRÁ MARCALI !!! ⚽️❤️
... See MoreSee Less

Nehéz hetek vannak mögöttünk , nagyon sok játékosunkat kellett nélkülöznünk sérülés vagy eltiltás miatt , így most nagyon kellett a Csapatnak a múlt heti  győzelem és a nagyon fontos 3 pont 🙏🏻

2 CommentsComment on Facebook

Hajrá Fiúk, Hajrá Marcali! Innentől nincs megállás!

0:4

2 days ago
Marcali VFC

Aktuális tabella ⚽️LEGYŐZTE A BALATONLELLÉT A JUTA, A NAGYATÁD VEZET

Egy meccsel kevesebbet játszva is visszavette a vezetést a somogyi első osztályban a Nagyatád: Papp Zoltán csapata magabiztos játékkal, 3-0-ra nyerte meg a Csurgó elleni kiemelt rangadót, miközben a fő rivális Balatonlelle kikapott Jutában – Kollega Krisztián mesterhármasa soknak bizonyult a Balaton-partiak számára, akik így idei első vereségüket könyvelhették el.

A két gigász között az Atád így két ponttal vezet annak ellenére, hogy egy meccsel kevesebbet játszott – eddig tízből tízet nyertek Juhász Ákosék.

A Marcali Mészáros Dávod duplájával fordított és nagyon fontos győzelmet aratott a Kadarkút ellen, a belendülő Nagybajom ötöt rúgott Toponáron, a Kaposfüred megszerezte az idei első sikerét a Kaposmérő ellen, a Barcs pedig alsóházi derbit nyert meg Balatonkeresztúron – miközben a Balatoni Vasas és a Tab nem bírt egymással. Az eredmények:

Juta – Balatonlelle 4-2 (2-1)
Gól: Kollega 3, Magyar M. ill. Borbély, Orsós T.

Nagyatád – Csurg0 3-0 (1-0)
Gól: Csikós, Juhász Á., Markovics

Marcali – Kadarkút 2-1 (0-1)
Gól: Mészáros D. 2 ill. Jakabfi

Toponár – Nagybajom 0-5 (0-3)
Gól: Márton A. 3, Varga A., Horváth P.