1 CommentComment on Facebook

Köszönjük az összefogást 🥰

Marcali VFC - Balatonkeresztúr KSK 6-3 (1-2)
Gsz: Horváth Zsombi 4, Makai Gabika 2

Péntek délután fogadtuk a balatoni csapatot, melyen gólzáporos mérkőzésen győzelmet arattunk. Jól kezdtük a mérkőzést, azonban a ziccerek egytől-egyig kimaradtak, jött a hideg zuhany - ellenfelünk két gyors ellentámadás végén kétszer is bevette a kapunkat. Röviddel a félidő előtt sikerült szépíteni.
A második félidőben sikerült ritmust váltani, mely következtében az ellenfél elfogyott erőben. Egyéni akciók végén születtek a gólok.
Valamennyi cserejátékos pályára lépett, a fiatalok is kivettèk a részüket a győzelemből.

U13 Bozsik torna

Egyesületünk rendezte a 2024/25 szezon első u13-as Bozsik tornáját. Csapatunk három meccset játszott ma délután. Vendégül láttuk a Lengyeltóti, a Kéthely, és a Balatonkeresztúr csapatát, melyeken nagy csatában, egy meccs kivételével győzelmet arattunk.

Gsz.: Horváth Zsombi, Makai Gabi

Egy góllal maradtunk alul a Lengyeltóti csapatával szemben. Két gólos előnnyel mentünk a szünetre, azonban ez nem bizonyult elegendőnek… mondják - a 2-0-ás vezetés a legveszélyesebb eredmény a félidőben - beigazolódott.
A hazai csapat két gyors góllal indított a második félidőben, majd egy kavarodás végén már a Tóti csapata vezetett. Ez a mérkőzés tanulságos volt a jövőre nézve…